Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościoły w budowie. Ten powstał najszybciej

Utworzony przez Rafał, 6 października 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
benusia napisał:
Mnie nie wydaje się. Mam pewnośc ,ze Ty "Marysienko" ciągle szukasz przysłowiowej dziury w całym.Jest wiele drogowskazów na drodze życia,ale tylko te dziesięc prowadzi do...szczęścia ,które nigdy się nie kończy. 8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw blizniemu swemu.(Co ciągle czynisz) Zmów modlitwę do Jana Pawła Drugiego - a na pewno za Jego wstawiennictwem Bóg oczyści i oświeci Twój umysł. -benusia-
Jednak wolę sie pomodlić bezposrednio do Boga, bo chociaz będe miała pewność, że nie bedę tego robiła wbrew jego woli. A zapewnienia jakiegos nawiedzonego anonima nie przekonują mnie, zeby moja modlitwa za pomocą pośredników miała większą moc. I nie zauwazyłam, zebym gdziekolwiek mówiła fałszywe swiadectwo przeciwko komus.To sa tylko twoje wyobrazenia wynikajace z Twoich osobistych przekonań, z których duza część nie wiadomo do czego jest, chociazby jak ten ostatni Twoj wywod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to Marycha, masz przerąbane przez tą swoją niewyparzoną gębę: przybywa miejsc pracy w UM, a ciebie tam nie chcą? Właśnie cichcem zatrudniono w sekretariacie jeszcze jedną osobę: fachowca od noszenia teczek burmistrzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga " Marysieńko" inteligentny człowiek jest w stanie zrozumiec moje - jak to ujęłaś "wywody".Nie chodzi o to by dorównac do Twojego niskiego poziomu ,ale o to by byc ponad nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik w budowie ). Kraśnik się ................................ rozwija .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benusia napisał:
Droga " Marysieńko" inteligentny człowiek jest w stanie zrozumiec moje - jak to ujęłaś "wywody".Nie chodzi o to by dorównac do Twojego niskiego poziomu ,ale o to by byc ponad nim.
Zrozumiec to ich nie trudno, tylko trudno pojąć, do czego one tu sa, ale widocznie chciałas sie poczuć jak ksiądz przemawiajacy i pouczającyz ambony koscielnej swoje owieczki, które ma za tepe barany , i swoimi filozoficznymi wywodami, które nie za bardzo sie mają do prawdziwego życia, zapragnęłas pokazac swoją mądrość i inteligencję, a tym samym ukazac swoją wyższosc. I jak dla mnie w ludziach głoszących takie frazesy, siedzi taka sama obłuda jak w księżach, że co innego głoszą pouczając ludzi, a co innego sami robią.
Ostatnio edytowany 16 października 2012 r. o 12:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ,ze ta Marysieńka jest tu dyżurna pewnie sowicie opłacana przez lewacką gazetę. Jak byś mogła to pewnie wszystkich ksiezy byś zniszczyła bo to zło według ciebie . I wtedy to by był raj na ziemi bez Boga , kościoła , przykazan , zasad moralnych. Juz Lenin , Stalin . Hitler taki raj ludziom w historii zafundował. Odsyłam do artykułów z Naszego Dziennika 15-16 pazdzienika 20012 ks. abp Stanisława Wielgusa pt. NOWE POGANSTWO DZIŚ . przeczytaj koniecznie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widze ,ze ta Marysieńka jest tu dyżurna pewnie sowicie opłacana przez lewacką gazetę. Jak byś mogła to pewnie wszystkich ksiezy byś zniszczyła bo to zło według ciebie . I wtedy to by był raj na ziemi bez Boga , kościoła , przykazan , zasad moralnych. Juz Lenin , Stalin . Hitler taki raj ludziom w historii zafundował. Odsyłam do artykułów z Naszego Dziennika 15-16 pazdzienika 20012 ks. abp Stanisława Wielgusa pt. NOWE POGANSTWO DZIŚ . przeczytaj koniecznie.......
O LITOŚCI...to ci autorytet,zapomniałeś?...ingres?!!...itd...NISZCZYCIE się sami zapominając o zasadach i przykazaniach.(NIE WSZYSCY ),ale czytajcie Nasz Dziennik obowiązkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
W przyszłości będzie co przerabiać na sklepy, hotele, dyskoteki i burdele Niech tylko ta sekta zdechnie, a Polacy w końcu powstaną z kolan i zmądrzeją
Zal mi ciebei synkuwiesz ze ludzka natura nie lubi prozni,nie beda dyskoteki czy hotele ale przyjda syngogi i bedziesz niewolnikiem goju oral na zydowstwo albo albo meczety i bedziesz pod przymusem modlil sie do allacha a jak nie to leb ci zetna,no ale lepiej jak ta sekta zdechnie co,pojdziesz razem z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tego księdza nie da się słuchać, przestałem chodzić do tego kościoła (czyt. kaplica) bo on nie mówił szczerze, gadał jakieś głupoty często zahaczał kontekst polityczny "to wy sobie wybraliście taką władzę - PO". Co drugie słowo się jąkał i nie wiadomo było do końca o co mu tak naprawdę chodzi ... i tak po 20 min ogłoszeń duszpasterskich i tak nie wiedziałem do czego to było. Cały czas aby jęczał że mało pieniędzy ludzie dają na kościół.. ciekawy jestem czy choć złotówkę dołozył do budowy kościoła, czy tylko machał rękami i narzekał...jeździ prawie nowym vw jettą i co ??? Po co w ogóle ten koścół?? Kaplica nie była taka stara, w dobrym stanie, wystarczającow duża, zawsze wszyscy się mieścili, dużo tańsza w utrzymaniu bo chociazby mniej podłogi trzeba zmywać i mniejsza powierzchnia do grzania. Dla mnie to jest chore tymbardziej w dobie naprawdę niedobrych czasów... uważam że za te pieniądze można było przeznaczyć na coś bardziej potrzebnego. A żeby tego było mało to na fabelusie (czyt. kraśnik fabr.) budują następny kościół bo tej podobno "kaplica za mała" w którym dach ma kosztować 1 mln zł - deb***izm. pozdrawiam ludzi żyjących realiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie coś musimy z tym zrobić, głośnik w czasie mszy prawie się rozpada bo gra na maxa!! Podczas mszy na piaskach nie da się nic obejżeć tv czy posłuchać radia, pogadać jest nawet trudno!! Co i komu ten ksiądz chce udowodnić?? Jeszcze żeby to dył ładny głos, a tu jak zawyje to aż głowa boli!! ŚREDNIOWIECZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chesz od srewdniowecza i co onim wiesz ?Naucz się pisac po polsku pożniej będziesz krytykował. A na Piaski coraz wiecej ludzi chodzi do kościoła .Akuratnie temu księdzu Bozia dała głos i melodię,wogóle się nie znasz a zabierasz głos złosliwcze. Pewnie nie mogłes słuchac jak wieczorem 14 pażdziernka był rózaniec ulicami miasta a tu tylu było jeszcze uczestników szlak was trafia ateisci i jehowscy. diabeł szaleje . Nie rób z niego nieudacznika kościól zbudował i jekatym nie jest głos ma piekny dzięczny da się słuchac. Alleluja i do przodu nasi księza z Piask
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chesz od srewdniowecza i co onim wiesz ?Naucz się pisac po polsku pożniej będziesz krytykował. A na Piaski coraz wiecej ludzi chodzi do kościoła .Akuratnie temu księdzu Bozia dała głos i melodię,wogóle się nie znasz a zabierasz głos złosliwcze. Pewnie nie mogłes słuchac jak wieczorem 14 pażdziernka był rózaniec ulicami miasta a tu tylu było jeszcze uczestników szlak was trafia ateisci i jehowscy. diabeł szaleje . Nie rób z niego nieudacznika kościól zbudował i jekatym nie jest głos ma piekny dzięczny da się słuchac. Alleluja i do przodu nasi księza z Piask
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam -Frekowi znawcy śpiewu i muzyki. Chłopie ten ksiądz jak wiem ja go znam miał najpięknijszy głos jak był klerykiem i spiewał w zespole seminaryjnym i chórze , katedrze lubeklskiej .Zastępował organistów na parafiach jak był wikariuszem. .co ty plecisz i piszesz złośliwcze. i dziś potrafii pięknie zaśpiewac i nauczyć pieśni. To że ma słabych organistów te nie jego wina . Parafia buduje kosciol ma tyle opłat nie stac ją na wirtuoza .Jak ty nim jestes to przyjdz społecznie i pokaż co potrafisz .zapraszamy. Ksieże przepraszam Cię w imeniu tego człowieka co tak pisze złosliwie . Przeszkadza cie wszystko co kościelne jak już nie bedzie kosćiów to przyjda muzułmanie i z tejwieży kościelnej beda grać i zawodzić od rana do póznej nocy aty nic nie napiszesz i nie powiesz bo jak to zrobisz to CI ŁEB ZETNĄ ALBO PWIESZĄ. Bo tak robią . Zapamietaj to. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ku*** jakie nowoczesny ! Krytykant Średniowiecza nieuk . zacznij czytać o tym średnowieczu to się dowiesz moze cos p[ozytywnego o tym okresie. Pewnie z czytaniem książek to beee. Jak nie bedzie dzieci i przyrostu w Polsce przyjadą azjaci i muzułmanie to nauczą ci rozumu .bedzies cicho siedział jak myszka .bo zastosują azjatyckie metody. Dwie madre zaśpiewały o Putinie zle w cerkwi w Moskiwe .maja teraz wolnosc na zsyłłce na Syberii. Tam im rozum przegonia z dupy do głowy. I Ty madralu jak przyjdą azjaci ze swoim prawem to ci łeb zetną za ALLACHA. I nie będziesz krytykował ich duchownych jak katolickich krytykujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie rozumiem dlaczego wyznawcy proboszcza nie przyjmują do wiadomości, ze niektórym parafianom moze nie podobac sie jego śpiew, a tym bardziej jego przekrzykiwanie sie podczas spiewu z organistą. Ale niech moze zrobi anonimową ankietę wsród parafian, a wtedy osobiscie się przekona , jak wielu jest urzeczonych jego głosem. A co do nauczania piesni, to duzo lepszym sposobem było by ich wyswietlanie ich słów na tablicy i kazdy by mógł spiewać za organista, a tak nie każdy ma taką dobra pamięc , która wraz z wiekiem sie traci, i do tego słuchowa, zeby tak powtarzając za księdzem sie od razu nauczyc.
Ostatnio edytowany 17 października 2012 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widze ,ze ta Marysieńka jest tu dyżurna pewnie sowicie opłacana przez lewacką gazetę. Jak byś mogła to pewnie wszystkich ksiezy byś zniszczyła bo to zło według ciebie . I wtedy to by był raj na ziemi bez Boga , kościoła , przykazan , zasad moralnych. Juz Lenin , Stalin . Hitler taki raj ludziom w historii zafundował. Odsyłam do artykułów z Naszego Dziennika 15-16 pazdzienika 20012 ks. abp Stanisława Wielgusa pt. NOWE POGANSTWO DZIŚ . przeczytaj koniecznie.......
Oj, to chyba Ty musisz być przez kogos sowicie opłacany , skoro taka forma pełnienia dyzuru nie jest Ci obca. A Marysienka po prostu z konieczności przesiadywania w domu i wypełniania swoich obowiązków ma duzo wolnego czasu, to i przy okazji broni swoich poglądów, a nie ulega manipulowaniu nią, a co za tym idzie ślepemu przyjmowaniu każdej wciskanej jej propagandy. I mnie księża nie przeszkadzają, tym bardziej tacy, których nie znam, nie mam z nimi kontaktu, a że zdarzają sie rózni i do róznych przypadków dochodzi, to mówi sie ogólnie o niepoprawnościach dziejących sie w kościele, a które nie powinny miec miejsca w przypadku sług bożych, przewodników i pasterzy ludzi w jednym. A jesli juz mówie konkretnie, to o tym jednym przypadku, który jest mi znany, tak jak był mi znany poprzedni proboszcz.A z opisem proboszcza dokonanym przez Juraka, nie jeden parafianin się zgodzi i to stale chodzący do kościoła. A niestety ksiądz proboszcz jaką opinię sobie wyrobił wśród wielu wiernych, taką ma. A tym bardziej parafianie przyzwyczajeni wczesniej do innego podejścia traktowania wiary i wiernych widzą tę róznicę, bo az nadto sie rzuca w oczy. Ale czy ktos tu mówi o niszczeniu kleru? Bo jego niszczenie a oczekiwanie jego poprawy, to jest duza róznica. I ja zauwazyłam jedną zasadniczą róznicę, że w tym kraju czym więcej manifestowania się z Bogiem, tym mniej zasad moralnych, przestrzegania przykazań, a największą wartoscią ludzką staje sie pieniądz i dążenie do niego wszelkimi sposobami przy jak najczęstszym lataniu do koscioła, a przy tym zewnętrznego obnoszenia się ze swoją wiarą. U nas dochodzi do takiej sytuacji , ze takie publiczne manifestowanie sie Bogiem i wiarą na pokaz jest w większej cenie niz przestrzeganie przykazan i wartosci moralnych. Mnie jest Bóg potrzebny tak jak prawie każdemu człowiekowi, bo nasze całe zycie jest związane z Bogiem i on jest w nas zakorzeniony. Bez niego czulibysmy nicoś. Ale życ z Bogiem, w wierze nie znaczy spędzic zycia na kleczkach i modlitwach zgodnie z oczekiwaniem kleru, który z tego żyje, a do swoich celów zrobienia z ludzi swoich bezwzględnych poddanych dązy strasząc ich Bogiem. Raj na ziemi robią ludzie ze swoimi charakterami, chęcią osiągania korzysci dla siebie z niego, bo nawet takie wybitne osobowości w pojedynkę bez poparcia innych nic nie osiągnęły. Ale taki Hitler prowadził swoich żołnierzy do boju z poparciem ówczesnego papieza i z napisem na mundurach "Bóg z nami", a przyszły papiez Benedykt XVI zasilał szeregi jego hitlerjungen. Za komuny nikt nikomu nie bronił chodzic do koscioła. Kto chciał to chodził, brał ślub koscielny, chrzcił dzieci. A ze niektórzy woleli słuzyc komunie niż Bogu, ale to był świadomy i dobrowolny ich wybór, że dla nich większą wartość miała działalność partyjna, profity z tej przynależeności i tym większe czym większe posłuszenstwo wobec partii. A dzisiaj szukają dla siebie rozgrzeszenia zganiając swoje dojrzałe wybory na system.A kościół to wykorzystuje, żeby odzyskac swoją potęgę i wpływy, gdyz komuna skutecznie ukracała ich zapędy. Ale za niej było tez inne podejście kleru do ludzi, kościół był blizej ludzi, ich potrzeb i problemów, robił wszystko, żeby przyciągac ludzi do siebie,a dzisiaj jest wręcz odwrotnie, zniechęca do siebie,swoja obłudą widoczną dla wszystkich, którzy sie nie dają manipulowac oraz narzucaniem swojej woli i oczekiwania, zeby ludzie robili z siebie pokornych ich sługów. Dzisiaj ludzie kościoła stoją na stanowisku, albo jest sie ich ślepym wyznawcom, albo won, bo nie przyjmujac postawy bycie slepym wyznawcą staje sie wrogiem Koscioła i Boga. Przy tym wykazują zero zrozumienia dla zwykłych słabości ludzkich, ależ az nadto oczekują wyrozumiałości i pobłażliwości dla swoich , pomimo, ze przywdziane sutanny, to ich mają uświęcac. Wymagają cnót od innych, kiedy jednoczesnie w nich samych pełno jest ich przeciwieństw. Jesli w komunie kosciół , by tak dażył do zniewalania ludzi swoimi nakazami, oczekiwaniami, jak robi to dzisiaj, to duzo wiecej ludzi by sie od niego odwróciło. Ale był podporą, przyjmował wszystkich, bez robienia wyrzutów. A dzisiaj się chodzi i słyszy sie ciągle, że wiecznie za mało, bo sie nie dorównuje w tym, którzy sie podjęli słuzenia temu Bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz widze ,że czepiacie się wszystkiego to spiewu to ogłoszen, to manifestacji ,budowy , smieszni jesteście.Temu ksiedzu cos w zyciu się udaje 15 lat mieli budowac kosciól i co nic , przyszedł i wybudował,ogłosiił rózaniec przyszli ludzie 14 . 10. wieczorem i pięknie się modlili . Ma ludzi w kosciele taka jest prawda.Ty nie chodzisz to co ty wiesz. Piszesz bzdury.No i moze na przekorę chwalisz poprzedniaka proboszcza bo wiatę z lublina przywiezli ludzie i wyszła kaplica. wiem ze koli w oczy ten piękny nowy kosciół ateistom i jehowym. Nie musisz lubic proboszcza,i jego spiewu. My wiemy jaki jest .Napisałas spore ogłoszenia o wiele dłuzsze niż księzy dobra jestes . U nas sie odprawia masza św. 50 minut ogłoszenia ksiezy nietrwaja 20 minut -pomawiasz ich.. Przestan pisac głupoty bo sie z ciebie smieją.Do spowiedzi lepiej idz. Czekaj na zniszczenie koscioła i kleru jak doczekasz sie przyjadą tu islamisci zaludnią krasnik i wprowadzą swoje prawa mysle ,ze wtedy nic złego o nich nie napiszesz bo cie łeb zetną albo bombę podłożą pod twoj dom i będzie po tobie. A dziś krytyka koscioła i księzy to moda . Co ty zrobilas dobrego w zyciu pewnie nic. umiesz tylko zle pisać bo za to się nic nie ma dziś. Nie wiem dlaczego cię interesuje kosciól .Pewnie kase mas z za to albo ziejesz wielka nienawisćią do koscioła i kleru. Wyluzuj.....to i tak g....z twego pisania zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem trochę tych wpisów . Dodaje ,ze ten ksiądz zbudował w swoim życiu trzy koscioły dwa na wsi in ten okazały duży w waszym mieście Krasniku. I. Szczecyn koło Gościeradowa p.w. św. Maksymilina Kolbe proboszcz Nowak M. bedąc chory prosił bp. pylaka ks. wiesław jako wikarusz wziąl opiekę budowlaną i duszpasterską nad Szczecynem lata 1985-1989 r.tylko kto to pamięta. II. Czajki kościól dojazdowy parafii Surhów pw. Św. Antoniego budował w latach 1996-1997 Wiele dobrego zrobił w tej parafii . III. Kraśnik .budowa kościoła Miłosierdzia Bożego 2008-2012 . Bylismy na uroczystościach poświecenia 7.10. 2012. . Podziwiallismy. Ilez to trudu ,zachodu bieganiny, myślenia. Wszystkie kościoły budował systemem gospodarczym z ludzmi. I to jest piekne. Zdrowia życzymy. !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław parafianin napisał:
Juz widze ,że czepiacie się wszystkiego to spiewu to ogłoszen, to manifestacji ,budowy , smieszni jesteście.Temu ksiedzu cos w zyciu się udaje 15 lat mieli budowac kosciól i co nic , przyszedł i wybudował,ogłosiił rózaniec przyszli ludzie 14 . 10. wieczorem i pięknie się modlili . Ma ludzi w kosciele taka jest prawda.Ty nie chodzisz to co ty wiesz. Piszesz bzdury.No i moze na przekorę chwalisz poprzedniaka proboszcza bo wiatę z lublina przywiezli ludzie i wyszła kaplica. wiem ze koli w oczy ten piękny nowy kosciół ateistom i jehowym. Nie musisz lubic proboszcza,i jego spiewu. My wiemy jaki jest .Napisałas spore ogłoszenia o wiele dłuzsze niż księzy dobra jestes . U nas sie odprawia masza św. 50 minut ogłoszenia ksiezy nietrwaja 20 minut -pomawiasz ich.. Przestan pisac głupoty bo sie z ciebie smieją.Do spowiedzi lepiej idz. Czekaj na zniszczenie koscioła i kleru jak doczekasz sie przyjadą tu islamisci zaludnią krasnik i wprowadzą swoje prawa mysle ,ze wtedy nic złego o nich nie napiszesz bo cie łeb zetną albo bombę podłożą pod twoj dom i będzie po tobie. A dziś krytyka koscioła i księzy to moda . Co ty zrobilas dobrego w zyciu pewnie nic. umiesz tylko zle pisać bo za to się nic nie ma dziś. Nie wiem dlaczego cię interesuje kosciól .Pewnie kase mas z za to albo ziejesz wielka nienawisćią do koscioła i kleru. Wyluzuj.....to i tak g....z twego pisania zle.
Po pisaniu wciąż na taką samą modłę od razu widac, ze to wciąz ta sama osoba, tylko pod róznymi nickami. I Ty to tak do mnie piszesz? Juz raz zaznaczyłam, ze z tą wiatą przywiezioną z Lublina robisz siebie niesamowitego zakłamanego faryzeusza., a do tego nie możesz się sam zdecydowac czy jestes parafianką czy parafianinem. I po co mięli budowac nowy kościół jak ten co został postawiony był całkowicie wystarczający. Przeciez sam proboszcz w artykule przyznał, że ludzie się przyzwyczaili do niego, i najtrudniej było ich przekonać do budowy nowego. Co innego , gdyby nie było wcale. I cóz temu księdzu sie takiego udało? że wybudował kościół za ludzkie pieniądze, po którym teraz spaceruje dumny jak paw, jakby po swoich prywatnych włościach sie przechadzał? Jeszcze trochę, w imię jego zasług będziemy zmuszeni księdza dobrodzieja w rączkę całować. A gdyby nie budował, to i te wszystkie ofiarowane datki byłyby dużo mniejsze. Przeszkadza Ci , ze poruszam przerózne sprawy, a no poruszamy, bo trafiła się nam okazja napisania wszystkiego, co nam się nie podoba za nowego proboszcza. I oczywiscie, że ogłoszenia sa za długie, ale widocznie nie wiesz co to parcie na pęcherz juz od połowy mszy, ze nie mozna wytrzymac, albo ostygnięcie w zimnym kosciele, a później trzęsienie się z zimna jak w febrze. Ludzie chodzący do koscioła maja rózne schorzenia i z tym tez trzeba sie liczyc. I juz daj sobie spokój z tymi islamistami, bo jak będą mieli przyjsc, to i powystawiane kościoły , ani rzesze katolików najbardziej oddanych wierze im w tym nie przeszkodzą, a zetną wszystkich, którzy nie przejdą na ich wiarę, to już wątpliwe, zeby jego wiara kogokolwiek uchroniła. Ale moze dlatego, że rządzący i władze koscioła nie chcą dostrzec tego cieszącego się diabła w swoich szeregach i nawet nie próbują wygonic go od siebie w pierwszej kolejności..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu twego listu /kazania/jutro idz do koscioła i szczerze popatrz ksiedzu w oczy i powiedz mu co ty tu wypisujesz No kup sobie pampersa bo deszcze padaja i sie siusasz nawet gdybys była 15 minut bo to długo wegług ciebie. Pamietam jak kolezanka poszła kiedyś na pasterke i wyszła po 15 minutach pożniej chwalac się znajomym cytuje słowa "o ku*** co ja tam robiłam "za rok zmarła i ją zaniesli w trumnie do koscioła bo tak wypadało . pytam po co . za zycia nie potrzeby kościół ,kapłan to po smierci tylko dla ludzi .......jakie życie taka smierc jaka śmierc takie życie. Diabeł cię opanował i cieszy się z jestes mu oddana ...... Jak z ciebie osoba wierząca jak ty nawet papieza krytykujesz nasmiewasz sie z Jna Pawła II największego z Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...